Shop Mobile More Submit  Join Login
Wonder Woman by FrogMakesArt Wonder Woman by FrogMakesArt
My take on Wonder Woman. She has the most glorious nose ever.

After drawing so many cutesy patootsie images I felt like trying something more realistic-looking. I'm also trying to draw more often and faster (failing miserably so far), and I really should practice on drawing men. Okay, I'm making an official promise that the next artwork is gonna be of a male character.


Tumblr: frogmakesart.tumblr.com
Reblog, don't repost!
Add a Comment:
 
:iconstegfjall:
Stegfjall Featured By Owner May 21, 2015
Reminds me of Claudia Black, www.imdb.com/name/nm0085227/?r…. She would make a great Wonder Woman.
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner May 22, 2015  Professional General Artist
Oh, you're right! That would be a nice cast!
I've always thought that Jaimie Alexander would make a fantastic WW. She kicks butts as Sif. My other choices would be Lynn Collins or Rosario Dawson and maybe Gemma Arterton. They all have this badass aura around them and are great actresses.
Reply
:iconkzmarch:
kzmarch Featured By Owner May 27, 2014  Hobbyist Photographer
Zdecydowanie duży + za zdecydowane rysy twarzy (nosa?). Ostatnio widzę trend na zbyt uładnione (co za słowo :P ) oblicze WW. Twoja wizja jest bardzo odświeżająca :)
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner Jun 5, 2014  Professional General Artist
Dziękuję!
Według mnie WW powinna mieć właśnie zdecydowane rysy twarzy - wystające kości policzkowe, głęboko osadzone oczy i wyrazisty nos. I koniecznie musi być dobrze zbudowana! Mój ideał WW :D W ogóle to ja bym się nie obraziła, gdyby kobiety w komiksach miały różne rysy twarzy, a nie latały wszystkie z tym samym zgrabnym i zadartym noskiem :P
Reply
:iconkzmarch:
kzmarch Featured By Owner Jun 5, 2014  Hobbyist Photographer
Musimy chyba uruchomić tajną organizację w której będziemy szkolić rysowników wg. twojej wizji a potem z naszą pomocą będą infiltrować DC i Marvela rozsiewając tą wizję :D
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner Jun 8, 2014  Professional General Artist
Ooo, musimy wymyślić jakąś fajną nazwę dla naszej organizacji!
Ja bym z chęcią sama poinfiltrowała DC lub Marvela ;)
Reply
:iconkzmarch:
kzmarch Featured By Owner Jun 9, 2014  Hobbyist Photographer
The Amazing LGF DC/Marvel Reinforcements Group - taka wersja demo nazwy :P
Nigdy nie jest za późno na infiltrację :D 
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner Jun 9, 2014  Professional General Artist
No i super. Możemy działać :P
Reply
:iconkzmarch:
kzmarch Featured By Owner Jun 10, 2014  Hobbyist Photographer
Na pohybel superbohaterom :D
Reply
:iconmadblackie:
MadBlackie Featured By Owner May 21, 2014  Student Traditional Artist
O rany, uwielbiam Wonder Woman! A praca jest super, prosta, ale w takim trochę "tatuażowym" stylu (albo wspaniale nadającym się na super kobieco-potężny nadruk na koszulkę). Jak zwykle zachwycasz mnie, Żabko moja najzieleńsza *___*
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner May 22, 2014  Professional General Artist
Dziękuję! Też uwielbiam Wonder Woman, choć przyznaję, że moją naj superbohaterką jest She-Hulk. Muszę ją też kiedyś malnąć :D
Za tatuaż to raczej podziękuję (chciałabym, ale to boli, a ja się boję boleć), natomiast koszulką bym nie pogardziła. Niedawno szukałam damskich topów z superbohaterami i tak bardzo nic nie znalazłam, że aż mnie to wkurzyło. Myślę, że mogę spróbować zrobić nadruk tego. A jak fajnie wyjdzie, to kto wie, może nawet pomyślę nad sprzedażą (tylko najpierw DC musiałoby mi dać swoje błogosławieństwo).
Reply
:iconmadblackie:
MadBlackie Featured By Owner May 22, 2014  Student Traditional Artist
Mnie She-Hulk jakoś ominęła, bo w sumie aż tak bardzo komiksowa nie jestem. Większość postaci znam z kreskówek, takich jak Liga Sprawiedliwych czy Batman: The Animated Series. Za to kojarzę samą She-Hulk i z tego co wiem, jest w dwóch wersjach - czerwonoskórej i zielonoskórej, prawda?
A o damskie topy to już dawno przestałam płakać, ja na przykład nie znoszę mieć koszulki pod samą szyję, wolę dekolt, najlepiej trójkątny i co? Żadna fajna koszulka metalowa czy fandomowa nie przychodzi w takiej wersji. Meh. Męskie T-shirty w tej chwili preferuję tylko do spania, nie tak na co dzień.
Powinnaś się wybrać kochana kiedyś na jakiś konwent typu Pyrkon czy coś (ale na Pyrkonie uważaj, w tym roku ponoć sporo kradzieży się zdarzyło) i swoje piękne rzeczy fandomowe sprzedawać :) Koszulkę z Wonder Woman przygarnęłabym chętnie sama, najlepiej, jakby WW była jako Rosie the Riveter :"3
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner May 22, 2014  Professional General Artist
Ja też głównie na kreskówkach z superbohaterami wychowywana byłam, a komiksami zainteresowałam się dopiero "na starość". She-Hulk pojawiała się od czasu do czasu w serialu animowanym Increadible Hulk, który oglądałam namiętnie z nadzieję na więcej scen z nią. She-Hulk (zielonoskóra) to kuzynka Hulka, a Red She-Hulk to jego dziewczyna.
A jeśli chodzi o damskie topy to się strasznie w zeszłym roku wkurzyłam, gdy odwiedziłam pewien sklep. Na dziale męskim mnóstwo koszulek z bohaterami z Avengers, a na damskim jakieś różowe króliczki. Nie mam nic do różowych króliczków, ale akurat w tym momencie chciałam koszulkę z Kapitanem Ameryką. Czuję się strasznie dyskryminowana.
Już od jakiegoś czasu się zastanawiam nad wyprawą na jakiś konwent, ale jestem tchórzem niesłychanym i się bojam. Tyle ludzi, dla których musiałabym być miła, to mnie przerasta XD Może się jednak ogarnę i wybiorę w przyszłym roku :)
Reply
:iconmadblackie:
MadBlackie Featured By Owner May 22, 2014  Student Traditional Artist
No proszę, rozjaśniłaś mi trochę hulkowe zawiłości :)
Co do koszulek, to plażo proszę, wszędzie robi się ostatnio moda na "nerd/geek/gamer/comicbook/superherofan/gurls" a u nas nadal bieda jeśli chodzi o fancy dodatki fandomowe. Jak już coś jest, to zwykle w zaporowych cenach :(
Jeśli zaś chodzi o wyjazdy konwentowe, jeśli lękasz się samodzielnego walczenia z tłumem fanów, którzy będą Cię chcieli zagłaskać na śmierć, to możemy się kiedyś wybrać razem! Ja co prawda do tej pory jeździłam ze stoiskiem raczej na spotkanka kucykowe (na których z pewnością byłabyś mile widziana), ale planuję też powoli przyszłoroczny wyjazd na Pyrkon. Możemy zrobić wspólne dziewczyńskie fandomowe stoisko z różnymi dobrami :)
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner May 22, 2014  Professional General Artist
W tłumy fanów to jakoś nie wierzę, ale zdecydowanie wolałabym się wybrać na taki konwent w towarzystwie, a już szczególnie w towarzystwie osoby konwentowo obytej. Tylko czy Ty na pewno wytrzymasz z takim totalnym noobem jak ja? ;P
Reply
:iconmadblackie:
MadBlackie Featured By Owner May 23, 2014  Student Traditional Artist
Żabciu, no co Ty, ja też nie jestem jakąś hasztag super konwenszyn star, do tej pory raczej bywałam na niewielkich ponymeetach i jednym zaledwie konwencie :3 Co prawda teraz chcemy się wybrać z moim facetem ze stoiskiem do Pragi, ale na razie czekamy na informację, czy załapaliśmy się jako vendorzy :)
Niemniej jednak, na pewno przyjemnie byłoby pojechać na taki Pyrkon czy inny kon w większej grupie! Zawsze raźniej i nie martw się, ludzie zwykle na takich imprezach są naprawdę przyjaźni i dobrzy xD Mnie jeden z moich watcherów i znajomych rozpieszcza i zawsze przywozi mi jakąś superwypasioną czekoladę, co jest ultrakochane, aczkolwiek staję się coraz tłustszą wróżką przez to :C
Reply
:iconfrogmakesart:
FrogMakesArt Featured By Owner May 23, 2014  Professional General Artist
No popatrz, jakich masz wiernych i sympatycznych fanów. Pozdrowienia dla nich! Zdecydowanie tego typu wyjazdy są przyjemniejsze i mniej straszne w większej grupie. I mam nadzieję, że dostaniecie miejscówkę w Pradze, bo to już brzmi tak światowo! Ja liczę, że kiedyś mnie kuzynka może na konwent do Niemiec zaprosi. Albo się sama wproszę ;)
Reply
Add a Comment:
 
×
Details

Submitted on
May 21, 2014
Image Size
235 KB
Resolution
700×969
Link
Thumb

Stats

Views
1,755 (2 today)
Favourites
133 (who?)
Comments
17

License

Creative Commons License
Some rights reserved. This work is licensed under a
Creative Commons Attribution-Noncommercial-No Derivative Works 3.0 License.
×